на вебсајт Builder Градител на апликации за мобилни телефони

Градител на апликации за мобилни телефони

MakeOwn.App е најбрзиот и најлесниот начин да креирате професионални мобилни апликации.

икона png

Влечи-и-пушти градител на апликации

Само влечете и испуштајте го својот пат преку градење апликација од нула или прилагодете еден од шаблоните.

икона png

Моќна и флексибилна платформа

Нашата платформа за градење апликации е доволно моќна и флексибилна за да се прошири со вас додека вашиот бизнис расте.

икона png

Купување во апликација и Shopify

Овозможете карактеристики на е-трговија на вашата апликација и започнете со монетизација на вашата содржина или едноставно продавајте производи.

икона png

Лесно објавувајте на пазари

Со еден клик е потребно само за да ги објавите вашите апликации во App Store на Apple и Play Store на Google.

икона png

Целосно прилагодливи апликации

Нашиот DIY градител на мобилни апликации ви овозможува лесно да го прилагодите секој аспект на вашата апликација без да пишувате никаков код.

икона png

Известувања за динамично притискање

Зголемете го ангажирањето и задржувањето на вашата публика, со испраќање паметни пораки за известување за притискање.

Карактеристичен пазар

Лесно додајте моќна функционалност во вашата апликација со додатоци.

Нашиот Пазар на функции вклучува широк спектар на функционалност што ги покрива поголемиот дел од потребите на секоја апликација.
За високо прилагодени или уникатни карактеристики, можете да развиете свој приклучок или да дозволите да го развиеме за вас.

Зошто да одберете

слика
слика
  • С--во-едно решение за изградба на апликација
  • Без ризик и задоволство загарантирано
  • Изградете истовремено за сите уреди
  • Претворете ги вашите веб -страници и блогови во апликации
  • Преведете ја вашата апликација на кој било јазик
  • Поврзете се со реклами на Google и Фејсбук
  • Бесплатни однапред изградени шаблони и фотографии со фотографии
  • Нашиот партнер за технологија за апликации е BuildFire
  • Ние сме домаќини на апликации на серверите на Амазон
  • Надградете ја вашата апликација со Zapier и сегмент

Примери за мобилни апликации

Проверете некои од апликациите направени од нашиот градител на мобилни апликации.

Цени и планови

Ние нудиме планови за бизниси и проекти од сите големини.

Може да ја испробате нашата услуга бесплатно 30 дена, без кредитна картичка и доколку одлучите да се претплатите на еден од нашите планови,
исто така, ќе имате 30-дневна гаранција за враќање на парите.

2 МЕСЕЦИ БЕСПЛАТНО

Стартер

С Everything што ви треба за да започнете да градите своја апликација.

$40 $20/ месечно

32 фунти 16 фунти/ месечно

€36 €18/ месечно

Заштедете: 40 долари

Заштедете: 32 ₤

Заштедете: 36 €

Апликации за Android и iOS

Мобилни и таблет уреди

Притисни Известувања
10,000 / mo

Бесплатно поднесување апликација
Добијте ја на Google Play Преземете ја во продавницата за апликации

Складирање
1GB

Пропусен опсег
10GB

Започнете со 30-дневно судење

Раст

Подигнете ја апликацијата со поголема моќ и карактеристики.

$120 $60/ месечно

106 фунти 53 фунти/ месечно

€122 €61/ месечно

Заштедете: 120 долари

Заштедете: 106 ₤

Заштедете: 122 €

Апликации за Android и iOS

Мобилни и таблет уреди

Притисни Известувања
50,000 / mo

Бесплатно поднесување апликација
Добијте ја на Google Play Преземете ја во продавницата за апликации

Складирање
5GB

Пропусен опсег
100GB

Започнете со 30-дневно судење

Бизнис

Подигнете ја вашата деловна апликација со максимални можности.

$245 $122/ месечно

217 фунти 108 фунти/ месечно

€248 €124/ месечно

Заштедете: 245 долари

Заштедете: 217 ₤

Заштедете: 248 €

Апликации за Android и iOS

Мобилни и таблет уреди

Притисни Известувања
250,000 / mo

Бесплатно поднесување апликација
Добијте ја на Google Play Преземете ја во продавницата за апликации

Складирање
15GB

Пропусен опсег
150GB

Започнете со 30-дневно судење

Стартер

С Everything што ви треба за да започнете да градите своја апликација.

$48 $24/ месечно

38 фунти 19 фунти/ месечно

€44 €22/ месечно

Апликации за Android и iOS

Мобилни и таблет уреди

Притисни Известувања
10,000 / mo

Бесплатно поднесување апликација
Добијте ја на Google Play Преземете ја во продавницата за апликации

Складирање
1GB

Пропусен опсег
10GB

Започнете со 30-дневно судење

Раст

Подигнете ја апликацијата со поголема моќ и карактеристики.

$144 $72/ месечно

128 фунти 64 фунти/ месечно

€146 €73/ месечно

Апликации за Android и iOS

Мобилни и таблет уреди

Притисни Известувања
50,000 / mo

Бесплатно поднесување апликација
Добијте ја на Google Play Преземете ја во продавницата за апликации

Складирање
5GB

Пропусен опсег
100GB

Започнете со 30-дневно судење

Бизнис

Подигнете ја вашата деловна апликација со максимални можности.

$294 $147/ месечно

260 фунти 130 фунти/ месечно

€298 €149/ месечно

Апликации за Android и iOS

Мобилни и таблет уреди

Притисни Известувања
250,000 / mo

Бесплатно поднесување апликација
Добијте ја на Google Play Преземете ја во продавницата за апликации

Складирање
15GB

Пропусен опсег
150GB

Започнете со 30-дневно судење
слика

Данокот не е вклучен.

икона png Дали сте засолниште за животни,
или група за спасување миленичиња?

Дозволете ни да ја поддржиме вашата мисија! Тоа би било наша голема чест
да им помогне на loversубителите на животни да градат апликации апсолутно бесплатно.

Контактирајте не за да дознаете повеќе.

икона png Дали сте агенција или препродавач,
или само има повеќе апликации?

Претплатете се на нашата партнерска програма за препродавачи и заработете попусти за цел живот за сите наши обезбедени услуги.

Посетете Препродавачи за да дознаете повеќе.

Најчесто поставувани прашања

Благодарение на нашето единствено и ексклузивно партнерство со BuildFire, ние плативме за илјадници апликации однапред и ни дадовме можност да Ви ја понудиме најдобрата технологија за градење мобилни апликации, со најниски можни цени за претплата.

Планираме да ги зголемиме нашите цени, но гарантираме дека цената на вашата претплата нема да се промени и секогаш ќе биде иста се додека ја обновувате сметката.

MakeOwn.App обезбедува пристап до платформата за да ја изградите вашата мобилна апликација 30 дена. За време на пробниот период, имате пристап до нашата платформа, карактеристики и функционалност за да ја завршите изградбата на вашата апликација. Кога ќе завршите со градење и сакате да објавувате на Play Store на Google и App Store на Apple, ќе треба да платите за една од нашите претплати што одговара на вашите потреби.

Да, можете веднаш да ја надградите вашата сметка на повисок план. Поставките на апликацијата ќе бидат префрлени на нова сметка со дополнителни функции.

Дефинитивно може да имате повеќе апликации под една сметка, меѓутоа, секоја апликација ќе бара сопствена претплата да се достави до App Store и Google Play и да функционира правилно.

Многу лесно, едноставно внесете го вашиот мобилен број (вклучувајќи го и кодот на земјата) и нашата платформа ќе ви испрати СМС -порака со врска за преглед, која исто така можете да ја споделите со вашите партнери и клиенти.

Да, ние обезбедуваме 5% попуст за вашата втора апликација и 10% попуст за вашата трета и понатамошни апликации. Контактирајте не денес и добијте го вашиот код за попуст. За повеќе попусти, посетете ја страницата на нашиот Препродавач.

Да, можете да ја преведете апликацијата на кој било јазик, а исто така можете лесно да уредувате текстови од секој дел, додаток или функција.

Да, нашиот градител на мобилни апликации обезбедува 100% сопствени апликации за брендирање, без наведување на MakeOwn.App. Можете да изградите своја сопствена марка апликација, а исто така да објавувате на Play Store на Google и App Store на Apple со сопствено име (или компанија).

Не ние не. Но, имајте на ум дека треба да платите 100 долари (годишно) директно на Apple за поднесување на App Store и 25 долари (еднократно) на Google за поднесување на Play Store. За повеќе информации, посетете ја нашата база на знаење.

Да, можеме да направиме сопствен развој за вашата мобилна апликација. За повеќе информации, посетете ја нашата Прилагодено развој страница.

Да, ние нудиме а 30-дневно пари гаранција за враќање на.

Ние прифаќаме плаќања преку PayPal, кредитни картички, дебитни картички и трансфери преку жица.

Да, можете да ја откажете претплатата на вашата апликација во секое време. Ве молиме имајте предвид, ако ја откажете вашата услуга, вашата апликација повеќе нема да функционира и ќе биде отстранета од App Store и Google Play според нашите услови.

Дали имате прашање? Најдете одговори во База на знаење или посетете ја центар за помош.

Блог за апликации

Добијте ги најновите стратегии за раст на мобилни апликации, трендови и ажурирања.

Септември 22, 2023
Совладување на трендовите за рекламирање на мобилни апликации за есен 2023: Водич за преживување за минимизирање на стапките на деинсталирање

Во светот на мобилните апликации што постојано се развива, останувањето пред кривата е од клучно значење и за програмерите и за продавачите. Есента 2023 година носи возбудливи можности и предизвици за индустријата за мобилни апликации. Во оваа статија, ќе истражуваме во најновите трендови за рекламирање на мобилни апликации за есен 2023 година, а исто така ќе истражиме водич за преживување кој […]

Септември 7, 2023
Алатки за менување на играта: сеопфатен водич за мотори за мобилни игри и издавачи

Мобилните игри станаа составен дел од нашиот секојдневен живот, нудејќи забава и бегство директно на нашите прсти. Без разлика дали сте нов развивач на игри во потрага по совршен мотор кој ќе ја оживее вашата визија или искусен професионалец кој бара вистински издавач за да ја поттикне вашата игра до успех, овој водич ви нуди […]

Август 17, 2023
Крајниот водич за успешна локализација на игри, финансирање и избегнување измами

Во динамичното царство на мобилните игри, успехот е хармоничен спој на креативност, иновација и стратешко планирање. Од изработка на волшебни игри до обезбедување глобална пристапност, секој аспект игра клучна улога. Во овој сеопфатен водич, истражуваме во три критични домени: локализација на игри, финансирање на мобилни игри и стратегии за да се избегне измама додека го максимизираме враќањето […]

купување Им е потребна помош?