Website Builder Ndërtuesi i aplikacioneve mobile

Ndërtuesi i aplikacioneve mobile

MakeOwn.App është mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për të krijuar aplikacione profesionale për celular.

ikona png

Zvarrit dhe lësho Ndërtuesin e Aplikacioneve

Thjesht tërhiqni dhe lëshoni rrugën tuaj përmes ndërtimit të një aplikacioni nga e para, ose personalizoni një nga modelet.

ikona png

Platformë e fuqishme dhe fleksibël

Platforma jonë e ndërtimit të aplikacioneve është mjaft e fuqishme dhe fleksibël për tu përshtatur me ju ndërsa biznesi juaj rritet.

ikona png

Blerje brenda aplikacionit dhe Shopify

Aktivizoni veçoritë e tregtisë elektronike në aplikacionin tuaj dhe filloni të fitoni para nga përmbajtja juaj ose thjesht shisni produkte.

ikona png

Publikoni me lehtësi në Tregje

Një klikim është gjithçka që duhet për të publikuar aplikacionet tuaja në App Store të Apple dhe Play Store të Google.

ikona png

Aplikacione plotësisht të personalizueshme

Ndërtuesi ynë i aplikacioneve celular DIY ju lejon të personalizoni me lehtësi çdo aspekt të aplikacionit tuaj pa shkruar asnjë kod.

ikona png

Njoftimet dinamike të shtytjes

Rritni angazhimin dhe ruajtjen e auditorit tuaj, duke dërguar mesazhe të zgjuara të njoftimit për shtytje.

Tregu i Veçorive

Shtoni me lehtësi funksione të fuqishme në aplikacionin tuaj me shtojca.

Tregu ynë i Veçorisë përfshin një gamë të gjerë funksionesh që mbulojnë shumicën e nevojave të çdo aplikacioni.
Për veçori shumë të personalizuara ose unike, mund të krijoni shtojcën tuaj, ose na lejoni ta zhvillojmë atë për ju.

Pse Zgjidhni

imazh
imazh
  • Zgjidhja Gjithë në Një për të Ndërtuar një Aplikacion
  • Pa rrezik dhe kënaqësi e garantuar
  • Ndërtoni njëkohësisht për të gjitha pajisjet
  • Shndërroni Uebfaqet dhe Blogjet tuaja në Aplikacione
  • Përkthejeni aplikacionin tuaj në çdo gjuhë
  • Lidhuni me Reklamat në Google dhe Facebook
  • Modele dhe Fotografi Stoku të Para-Ndërtuara Falas
  • Partneri ynë për Teknologjinë e Aplikacioneve është BuildFire
  • Ne Pritim Aplikacione në Serverët e Amazon
  • Përditësoni Aplikacionin tuaj me Zapier dhe Segment

Shembuj të aplikacioneve celulare

Shikoni disa nga aplikacionet e krijuara nga krijuesi ynë i aplikacioneve celular.

Çmimet dhe Planet

Ne ofrojmë plane për biznese dhe projekte të të gjitha madhësive.

Ju mund të provoni shërbimin tonë për 30 ditë falas, nuk kërkohet kartë krediti dhe nëse vendosni të regjistroheni në një nga planet tona,
gjithashtu do të keni një garanci 30-ditore për kthimin e parave.

2 MUAJ FALAS

Rritje

Gjithçka që ju nevojitet për të filluar ndërtimin e aplikacionit tuaj.

$ 120/ mo

106 ₤/ mo

€ 121/ mo

Kurseni: 240 dollarë

Kurseni: 212 ₤

Kurseni: 242 €

Aplikacionet Android dhe iOS

Pajisjet për celularë dhe tableta

Njoftime Push
50,000 / mo

Dorëzimi falas i aplikacionit
Marrë atë në Google Luaj Shkarkoni në App Store

Ruajtje
5GB

Bandwidth
100GB

Filloni gjykimin 30-ditor

Biznes

Ngrini aplikacionin tuaj me më shumë fuqi dhe veçori.

$ 245/ mo

217 ₤/ mo

€ 248/ mo

Kurseni: 490 dollarë

Kurseni: 434 ₤

Kurseni: 496 €

Aplikacionet Android dhe iOS

Pajisjet për celularë dhe tableta

Njoftime Push
250,000 / mo

Dorëzimi falas i aplikacionit
Marrë atë në Google Luaj Shkarkoni në App Store

Ruajtje
15GB

Bandwidth
150GB

Filloni gjykimin 30-ditor

Ndërmarrje

Ngrini aplikacionin tuaj të biznesit me mundësitë maksimale.

$ 370/ mo

327 ₤/ mo

€ 374/ mo

Kurseni: 740 dollarë

Kurseni: 654 ₤

Kurseni: 748 €

Aplikacionet Android dhe iOS

Pajisjet për celularë dhe tableta

Njoftime Push
500,000 / mo

Dorëzimi falas i aplikacionit
Marrë atë në Google Luaj Shkarkoni në App Store

Ruajtje
50GB

Bandwidth
250GB

Filloni gjykimin 30-ditor

Rritje

Gjithçka që ju nevojitet për të filluar ndërtimin e aplikacionit tuaj.

$ 144/ mo

128 ₤/ mo

€ 146/ mo

Aplikacionet Android dhe iOS

Pajisjet për celularë dhe tableta

Njoftime Push
50,000 / mo

Dorëzimi falas i aplikacionit
Marrë atë në Google Luaj Shkarkoni në App Store

Ruajtje
5GB

Bandwidth
100GB

Filloni gjykimin 30-ditor

Biznes

Ngrini aplikacionin tuaj me më shumë fuqi dhe veçori.

$ 294/ mo

260 ₤/ mo

€ 298/ mo

Aplikacionet Android dhe iOS

Pajisjet për celularë dhe tableta

Njoftime Push
250,000 / mo

Dorëzimi falas i aplikacionit
Marrë atë në Google Luaj Shkarkoni në App Store

Ruajtje
15GB

Bandwidth
150GB

Filloni gjykimin 30-ditor

Ndërmarrje

Ngrini aplikacionin tuaj të biznesit me mundësitë maksimale.

$ 444/ mo

394 ₤/ mo

€ 450/ mo

Aplikacionet Android dhe iOS

Pajisjet për celularë dhe tableta

Njoftime Push
500,000 / mo

Dorëzimi falas i aplikacionit
Marrë atë në Google Luaj Shkarkoni në App Store

Ruajtje
50GB

Bandwidth
250GB

Filloni gjykimin 30-ditor
imazh

Taksa nuk është e përfshirë.

ikona png A jeni një strehë për kafshët,
apo një Grup për Shpëtimin e Kafshëve?

Le të mbështesim misionin tuaj! Do të ishte nderi ynë i madh
për të ndihmuar dashamirët e kafshëve për të krijuar aplikacione absolutisht falas.

Na kontaktoni për të mësuar më shumë.

ikona png Jeni Agjenci apo Rishites,
apo thjesht keni shumë aplikacione?

Regjistrohuni në programin tonë të partneritetit Rishitës dhe fitoni zbritje gjatë gjithë jetës për të gjitha shërbimet tona të ofruara.

vizitë Rishites për të mësuar më shumë.

Pyetjet e bëra më shpesh

Falë partneritetit tonë unik dhe ekskluziv me BuildFire, ne kemi parapaguar për mijëra aplikacione përpara dhe na dha mundësinë të ju ofrojmë teknologjinë më të mirë të ndërtimit të aplikacioneve celularë, me çmimet më të ulëta të mundshme të abonimit.

Ne planifikojmë të rrisim çmimet tona, por ju garantojmë që çmimi i abonimit tuaj nuk do të ndryshojë dhe do të jetë gjithmonë i njëjtë për aq kohë sa të rinovoni llogarinë tuaj.

MakeOwn.App siguron qasje në platformën për të krijuar aplikacionin tuaj celular për 30 ditë. Gjatë periudhës së Provës, ju keni qasje në platformën, veçoritë dhe funksionalitetin tonë për të përfunduar ndërtimin e aplikacionit tuaj. Kur të keni mbaruar së ndërtuari dhe doni të publikoni në Google Play Store dhe App Store të Apple, do t'ju duhet të paguani për një nga pajtimet tona që i përshtatet nevojave tuaja.

Po, ju mund ta azhurnoni menjëherë llogarinë tuaj në një plan më të lartë. Cilësimet e aplikacionit tuaj do të transferohen në një llogari të re me veçori shtesë.

Ju mund të keni patjetër aplikacione të shumta nën një llogari, megjithatë, secili aplikacion do të kërkojë që abonimi i tij të dorëzohet në App Store dhe Google Play dhe të funksionojë siç duhet.

Shumë e thjeshtë, thjesht shkruani numrin tuaj celular (përfshirë kodin e vendit) dhe platforma jonë do t'ju dërgojë një SMS me një lidhje paraprake, të cilën gjithashtu mund ta ndani me partnerët dhe klientët tuaj.

Po, ne ofrojmë një zbritje prej 5% për aplikacionin tuaj të dytë dhe 10% zbritje për aplikacionet tuaja të treta dhe të tjera. Na kontaktoni sot dhe merrni kodin tuaj të zbritjes. Për më shumë zbritje, ju lutemi vizitoni faqen tonë të Rishitesit.

Po, mund ta përktheni aplikacionin në çdo gjuhë, dhe gjithashtu lehtë mund të redaktoni tekste të çdo seksioni, shtojce ose veçori.

Po, krijuesi ynë i aplikacioneve celular siguron 100% aplikacione të markës vetanake, pa asnjë referencë për MakeOwn.App. Ju mund të krijoni aplikacionin tuaj të markës, dhe gjithashtu të publikoni në Dyqanin Google të Google dhe App Store të Apple me emrin tuaj (ose kompaninë).

Jo ne nuk. Por ju lutemi mbani në mend se duhet të paguani 100 dollarë (në vit) drejtpërdrejt në Apple për paraqitjen e App Store, dhe 25 dollarë (një herë) në Google për paraqitjen në Dyqanin Play. Për më shumë informacion, ju lutemi vizitoni Baza jonë e Njohurisë.

Po, ne mund të bëjmë një zhvillim të personalizuar për aplikacionin tuaj celular. Për më shumë informacion ju lutemi vizitoni faqen tonë Zhvillimi me porosi faqe.

Po, ne ofrojmë një 30-ditor garanci para-mbrapa.

Ne pranojmë pagesa përmes PayPal, Kartave të Kreditit, Kartave të Debitit dhe transferimeve me tela.

Po, mund ta anuloni abonimin e aplikacionit tuaj në çdo kohë. Ju lutemi vini re, megjithatë, nëse anuloni shërbimin tuaj, aplikacioni juaj nuk do të funksionojë më dhe do të hiqet nga App Store dhe Google Play sipas kushteve tona.

Keni ndonje pyetje? Gjeni përgjigje në Knowledge Base ose vizitoni Ndihmë Center.

Blog aplikacioni

Merrni strategjitë, tendencat dhe përditësimet më të fundit të rritjes së aplikacionit celular.

Nëntor 16, 2022
A është gati aplikacioni juaj për Kupën e Botës 2022 të FIFA-s?

Kupa e Botës 2022 është pothuajse këtu! Kjo do të jetë një kohë plot sport, argëtim dhe aktivitet përdoruesi! Hulumtimet tregojnë se përdoruesit do të jenë shumë aktivë në: Post Install Funnel Down Metrics DAU & MAU Retaining ROAS Kupa e Botës FIFA është një shans i madh për të tërhequr vëmendjen e përdoruesve dhe për të nxitur rritjen e aplikacionit tuaj […]

Nëntor 2, 2022
Qëndroni në krye të konkurrentëve tuaj me ngjarje brenda aplikacionit

Njoftojmë me krenari se me MobileAction tani mund të gjurmoni ngjarjet e drejtpërdrejta dhe ato të përfunduara brenda aplikacionit në kategorinë tuaj në një faqe të vetme! Thjesht shkoni te App Intelligence dhe klikoni në Ngjarjet brenda aplikacionit. Për të personalizuar kërkimin tuaj, mund të filtroni ngjarjet brenda aplikacionit sipas kategorisë, vendit dhe datës. Cilat janë ngjarjet brenda aplikacionit? Ata janë në kohë […]

Tetor 19, 2022
8 këshilla për marketingun e aplikacioneve për Halloween në 2022

Halloween ndodh të jetë pararojë e sezonit të festave pasi sjell me vete një varg festash duke përfshirë Pashkët, Falënderimet, Krishtlindjet dhe Vitin e Ri. Megjithatë, për sa i përket tematikës, Halloween-i ndryshon nga pjesa tjetër dhe duke e bërë këtë, kërkon vëmendjen e izoluar të tregtarëve celularë. Në këtë postim në blog, do të […]